o nas

Spoglądając na niezwykłe aranżacje ogrodowe w Lublinie , często myślimy o poczuciu piękna i estetyki, jakie charakteryzuje ich twórców - ale czy tak faktycznie jest? Oczywiście tak, ale przy projektowaniu ogrodu to nie wystarczy, ponieważ zarówno zakładanie, jak i późniejsza pielęgnacja muszą odbywać się zgodnie z zasadami, jakie funkcjonują w sztuce ogrodniczej . Z pewnością niezbędna jest do tego także szeroka wiedza z zakresu architektury ogrodowej i budownictwa. Najpiękniejsze ogrody, posiadające wyjątkowy i indywidualny charakter, powstają ze wzorców, jakich nie skąpi nam sama natura.


W naszych projektach ogrodów, zarówno już zrealizowanych w Lublinie oraz okolicach, jak i planowanych do realizacji, zawsze uwzględniamy m.in. ścieżki, murki, pergole oraz oczywiście najistotniejszy element ogrodów, tj. stale zmieniającą się zgodnie z porami roku i nieustannym upływem czasu roślinność. To właśnie udana kompozycja tych głównych czynników tworzy unikalny ogród lub teren zielony, który jest podziwiany, w którym chce się przebywać i wypoczywać. 

Tym, co powinno wyróżniać firmy ogrodnicze, jest przede wszystkim kompleksowość proponowanych usług, których zakres nie ogranicza się tylko do projektowania ogrodów i terenów zielonych, ale także uwzględnia ich budowę. Dlatego właśnie w ramach usług montujemy automatyczne systemy nawadniania Rain Bird®, które gwarantują utrzymanie w najlepszej kondycji roślin oraz stworzenie wyjątkowego mikroklimatu. Równie ważne są proponowane przez nas systemy oświetleniowe, które uwypuklą istotę piękna i estetyki każdej naszej ogrodowej realizacji.

Jak działamy?

Całość realizowanego przez nas projektu streścić można w czterech porstych etapach.

wywiad telefoniczny

wizja 
lokalna

wycenea
usług

realizacja
przedsięwzięcia